Valentýn, Růže, Květ, Dárková Krabička Růže Květ Pole Navždy, Růže, Dárek, Krabice, Kytice, Dívky Dárek, Dekorace Valentýn, Den, Výzdoba

101.08 Kč

Přidat na seznam přání

Umělá Dekorace

Popis produktu


Valentýn, Růže, Květ, Dárková Krabička Růže Květ Pole Navždy, Růže, Dárek, Krabice, Kytice, Dívky Dárek, Dekorace Valentýn, Den, Výzdoba

Body:

1、1. Forever rose dárková krabička je madeof 100% skutečné čerstvé růže, které jsou rafinované a konzervované okamžitě poté, co je vybral.To nejen udržuje měkký a sametový vzhled, ale také udržuje krásný vzhled po mnoho let, s průměrem asi 5-7 cm/1.97-2.76 in.

2、2. Sušení speciální růže nepotřebuje zavlažování nebo údržba, a mohou být uloženy po dobu 3-5 let.Nicméně, musíte se vyhnout přímému slunečnímu záření, zápach, vysoké teploty a prašné prostředí.

3、3. Červená růže znamená vášeň a romantiku!Nejen symbolem věčné lásky a uznání, ale také symbolem nejlepší požehnání.

4、4. Můžete otevřít thegift box a dát kroužky, poznámky a další smysluplné malé objekty v ní.To je perfektní nápad přinést překvapení.

5、5. To je vynikající dárek pro všechny speciální svátek, Vánoce, hraní rolí, zapojení, návrh, svatba, svatební dekorace, výročí, Valentýn, Den matek, narozeniny, atd.

Popis:

1. Forever rose dárková krabička je madeof 100% skutečné čerstvé růže, které jsou rafinované a konzervované okamžitě poté, co je vybral.To nejen udržuje měkký a sametový vzhled, ale také udržuje krásný vzhled po mnoho let, s průměrem asi 5-7 cm/1.97-2.76 in.

2. Sušení speciální růže nepotřebuje zavlažování nebo údržba, a mohou být uloženy po dobu 3-5 let.Nicméně, musíte se vyhnout přímému slunečnímu záření, zápach, vysoké teploty a prašné prostředí.

3. Červená růže znamená vášeň a romantiku!Nejen symbolem věčné lásky a uznání, ale také symbolem nejlepší požehnání.

4. Můžete otevřít thegift box a dát kroužky, poznámky a další smysluplné malé objekty v ní.To je perfektní nápad přinést překvapení.

5. To je vynikající dárek pro všechny speciální svátek, Vánoce, hraní rolí, zapojení, návrh, svatba, svatební dekorace, výročí, Valentýn, Den matek, narozeniny, atd.

Specifikace:

Název: Růže Květ Dárkový Box

Velikost: cca 8*8*12 cm/3.15*3.15*4.72 v

Materiál: akryl, sušené květiny

Velikost květina: růže: cca 5-7 cm/1.97-2.76 v

Balení Seznam:

Růže Květ Dárkový Box*1

Poznámka:

Tyto květiny pole obsahuje pouze thegift box nesmrtelné květiny, neobsahuje náhrdelníky a náramky.

Recenze Produktu


Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Přidat recenzi

Doplňující informace


Typ Rose
Materiál PVC
dropshipping Velkoobchod
Číslo Modelu Šperkovnice Růže Dárek
Klasifikace Umělé Květiny
Původ KN(Původu)
Květina Styl Květina Hlavy
Styl Květina
Příležitosti Valentýna

Související produkty