Originální Skříň box chladicí ventilátor M-8025A 220V 0.08 A 6 měsíců záruka

697.09 Kč

Přidat na seznam přání

nové

Popis produktu


Originální Skříň box chladicí ventilátor M-8025A 220V 0.08 A 6 měsíců záruka

Nebojte se o balení,budeme pack to se spoustou pěny, Za škody vzniklé z důvodu vyšší moci během přepravy, nebo dodání, musí kupující kontaktujte nás před odjezdem jakoukoli zpětnou vazbu.Negativní zpětná vazba opustit bez komunikace bude oznámeno na ebay.

prosím, uvědomte si, že nemusíte dodávat zboží na svátky nebo státní svátky.

Laskavě připomenout, že budete muset zkontrolovat s vaší vlastní počasí je dovozní clo nebo ne.Pro většinu Evropských zemí, tam je taková povinnost uložena.Pokud kupující chce ušetřit náklady, prosím, dejte nám vědět a my se budeme deklarovat nižší hodnoty na faktuře.nechceme nést daně, poplatku ve vaší zemi.

Prosím, zanechte nám kontakt, např. telefonní číslo, číslo mobilního telefonu a mailovou adresu pro doručení.

Některé kraje nemůže být dosaženo tím, že dodání služby v okamžiku, naleznete na vyloučení zemí před nákupem.

Specializujeme se na prodej průmyslové axiální ventilátor ,měnič ventilátory ,ventilátory chlazení,servo,všechny druhy lithium battiers,koncový spínač ,servo motor encoder ,všechny průmyslové příslušenství prodáváme .

Stropní svítidla ,reflektorové žárovky a zářivky, všechny druhy led lampy u potřebovat,můžeme dodat,máme dlouhodobou spolupráci tovární výroby.

naše výrobky jsou velmi kvalitní s 3 měsíců záruka,můžete si být jisti objednání.Můžete se vrátit zboží, pokud to je vzhledem k problému kvality zboží v rámci záruční doby,

Pokud chcete, kontaktujte mě prostřednictvím e-mailu ,pls, neváhejte a kontaktujte nás,jsme ochotni poskytnout nám e-mail.

Paypal je naše předchozí platební podmínky.

Veškeré zboží bude loď ven na 2-3 dny jako servo motor,servo, pohon ,baterie.

Pokud kurýr žádá u platit extra poplatek,který musí být daň za extra expediční poplatek.tak pls ne stížnost nám immeditatly,že je přijata celními na vaší straně.Můžeme dát u tipů,které pls nás vyžadují nižší hodnoty na faktuře, aby se zabránilo vaše země'high daně, poplatku předem.

jsme schopni dodat zboží našim zákazníkům po celém světě tím, dhl,dhl je naše předchozí možnost.pokud loď do brazílie ,potřebujeme vaše cnpj nebo cep, nebojte se o své umístění.Můžeme také loď tím, že váš účet ,

Recenze Produktu


Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Přidat recenzi

Doplňující informace


Typ Ventilátor Díly
Číslo Modelu M-8025A

Související produkty