Přenosný Tecar Terapie, Radiofrekvenční Fyzioterapie Pro Akutní Chronické Bolesti Zmírnit Zranění Kotníku

29 408.37 Kč

Přidat na seznam přání

nové

Popis produktu


Popis

Tecar jako systém kapacitní a odporové elektrické převod ,což je jedna z metod používaných v diatermie, byl vyvinut jako forma hluboké termoterapie ,dodává radiofrekvenční (RF) energie, která prochází mezi aktivní elektrodou a neaktivní elektrody, a generuje teplo v lidském těle.

Efekt

Přenos tepla z Chytrých Tecar termoterapie urychluje váš metabolismus.To způsobí, že vaše krev proudí rychleji a stát se více okysličené.Výsledkem je, že více kyslíku, a další léčivé vlastnosti vaše tělo přirozené systémy, jsou spěchal na místo.Odpad je také odstraněn rychleji.Celkový výsledek je, že vaše bolest je výrazně snížena, a zranění se uzdravil rychleji.

Funkce 1.Dvoulůžkový Frekvence 300KHZ a 450KHZ, aby RET a SEČ opravdu hluboké a povrchní rozdíly.Hlubší pronikání RET může dosáhnout 10 CM bez ztráty energie 2.Vysoký Výkon z hlediska času, podobné produkty jsou kolem 80W.Naše maximální výkon je 300W, a praktický výkon je 250W.Vysoký výkon znamená, že vnitřní součásti musí být dobré jakosti. 3.Patent Vzhled Jedinečný vzhled design 4.Velký Displej 10.4-palcový LED dotykový displej

Aplikace

* Fyzikální Terapie, Ortopedické poruchy, periferní nervový systém, Pánevní dno, rehabilitace,Akutní a chronické bolesti

* Rehabilitace Pro urychlení zotavení svalů a pomáhají sportovci vrátit do hry, jakmile je to možné

* Bolesti Léčí zranění kolena, ramena, kyčle, kotníky, páteř, ruce a svaly

* Cilluliate Snížení blahodárné účinky TECAR terapie jsou většinou používány v fyzikální terapie, rehabilitace a léčbu bolesti: * Modřiny a podvrtnutí * pooperační rehabilitace * Sportovní traumata * Svalů a šlach * Neuropatie * Jizvy * Páteře a periferních kloubů poruchy * Cévní a lymfatického systému * Ortopedická onemocnění periferního nervového systému * Pánevního dna, rehabilitace * Akutní a chronické bolesti Triger point v krční oblasti Krční bolest bolest zad bolest Ramene, zánět Šlach Gonalgia Kotník zkreslení Carola tunelu syndrom

Zpracovává Smart Tecar CET technika funguje v tkáni obsahující vysoký obsah elektrolytů,povrchové struktury, jako jsou svaly a měkké tkáně.RET technika funguje v tkáních s vyšší odpor,tím hlubší struktury.jako kosti, šlachy a klouby .

Více Reálné Obrázky

Služby 1. Záruční doba hlavní stroj: 1 rok, 2. Záruční doba náhradní díly: 6 měsíců 3. Pokud si koupíte náš stroj, nabízíme vám doživotní technická podpora 4. Máme dobré zkušenosti v po-prodej servis.Pokud je něco v nepořádku s vaším zařízením, prosím, okamžitě kontaktujte nás a pošlete nějaké videa a fotku nám.Zjistíme, že problém stroje podle videa a obrázky.Dáme na řešení problému a vést vás vyřešit problém .Pokud se některé náhradní díly je třeba změnit, budeme vám posílat některé. 5. Dáme odstraňování příručka vám pomůže vyřešit problémy snadno.

Více O Nás

KAPHA TECHNOLOGIE je krása zařízení výrobce integrace R&D ,návrhu ,výroby a marketingu.Složený ze zkušených technické,design a marketingové týmy,zaměřit se na produkty a hodnoty, kvality a služeb.

Recenze Produktu


Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Přidat recenzi

Doplňující informace


Číslo Modelu Smart Tecar
Typ Položky Masáže & Relaxace
SEČ Frekvence 450KHZ
Aplikace Tělo
RET Frekvence 300KHZ
Displej 10.4 INCH
Značka KaphaTech
Název produktu Přenosný Fisioterapia Diatermia Tecar Fyzioterapie Euipment
Materiál ABS
Dopravní Balíček Alu Box A Papírová Krabice
Záruka Hlavní Stroj 1 Rok, Náhradní Díly 6 Měsíců
Napájení 300W
Původ KN(Původu)
Léčba Tipy 3 RET Tipy A 3. SEČ Tipy
Funkce Fyzioterapie /Bolest Zmírnit/Rehabilitace
Použití Physiotharapy,Úleva Od Bolesti,Snížení Tuku
Rukojeť SEČ A RET Rukojeti

Související produkty