Velkoobchod Stříbrné a Zlaté Barvě Trubka duševní Vázy Na Svatební Vrchol

8 277.91 Kč

Přidat na seznam přání

Event & Strana

Popis produktu


když jsme poslali objednávku , budou všechny části saperate a když se dostanete, pak budete muset zdržet sama .

zde jsou další styl, a pokud máte nějaké zajímá , pls kontaktujte prodávajícího.

také můžeme přijmout malé pořadí jako 10 ks pls kontaktujte prodejce, pokud budete potřebovat malé objednávky .

kupující si všiml dříve, než si místo pořadí :

objednávka bude odeslána poslal do pracovních 30 dní a pak 7 dní můžete získat, pokud bez problému účinek doručení, jako je počasí a celní, které nemůžeme kontrolovat.

nebudeme přijímat žádné naléhavé ,aby, doufám, že můžeme udělat glade obchod s vámi .

a pokud se o to zajímáte nenechte si místo pořadí , díky za vaši spolupráci.

zde jsou stips pro vás extrend čas dodání objednávky, jakmile platba comfirm od Cestinovnik.cz.

zde jsou další styl, a pokud chcete, pls kontaktujte prodejce .

zde jsou další styl, a pokud máte nějaké interste pls kontaktujte prodejce pro cenu .

máme také další styleand pokud máte nějaké zajímá pls kontaktujte seeller

zde jsou další styl, a pokud máte nějaké zajímá ,pls kontaktujte prodejce .

kupující si všiml:

použití pro svatební dekorace (žádné květiny, žádné svíčky, žádné světlo včetně)

když jsme poslali zboží budou všechny části saperate , když se dostanete, pak budete muset zdržet sama .ve snaze ušetřit dodání .

když jsi z afriky , zemí Středního Východu, Jižní Ameriky, 530 usd bude přidat jeden hodně , pokud chcete umístit objednávky , prosím, kontaktujte prodávajícího ajust platby nebo tvoří přepravní náklady usnesením 330 usd ine jsme obchod .

objednávka bude odeslána DHL , FEDEX a UPS a EMS nebo prodávající zvolit způsoby dopravy , budeme vybírat nejlepší způsob, jak loď , a některé země, jako je Rusko, Brazílie a některé země Jižní Ameriky , budeme používat prodávající zvolit způsoby dopravy

děkuji za pochopení .

Objednávka bude odeslána ven, UPS Nebo DHL Nebo FEDEX

o daně, daň se platit za vaše govement a při dovozu zboží , daň se musí platit , a když jsme poslali objednávku , budeme pak poslal jako dárek a snížení hodnoty zboží, aby vám zaplatit nejméně daně .

jakmile umístíte objednávku , nepřijímáme žádný důvod cancle pořadí, protože jednou coumster místo, aby jsme si vše zařídit.takže prosím, myslíte, že pečlivě, když místo pořadí, nebo ne .

o poškození .budeme dělat to nejlepší, aby balení zboží , ale někdy je velmi složité, aby se zabránilo poškození , pokud chcete nahradit škodu části , všechny náklady by měly být platit kupující .a nebudeme akceptovat vrácení nebo spory nebo špatné feekback o pořadí .

jakmile kupující obdrží pořadí, pls zkontrolujte objednávky v rámci 2 dny, aby bez odkladu, aby ji používat .nebo nebudeme přijímat žádné naléhavé, aby si stěžovat, pokud má problém.

doba dodání cca 25 dní, bude odeslána , budeme dokončit objednávku co nejdříve, jakmile provedete úhradu objednávky .a pak obecně o 8 dní se můžete dostat , může být někdy bude mít zpoždění několik dní tak prosím o trpělivost.

Návratové Politiky A Proces : Pokud nejste spokojeni s přijímaného nákladu,z jakýchkoliv důvodů,musíte nás kontaktovat do 7 dnů od obdržení vaší objednávky. *Prosím, laskavě kontaktujte nás před odesláním zboží zpět. *Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a sdělte nám prosím lodní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a vaše ID. *My vám vrátíme PLNOU VÍTĚZNÁ NABÍDKA ČÁSTKU, po obdržení zásilky v původním stavu a obalu, se všemi komponenty a accessoriesincluded. *Vrácení zásilky nákladní dopravy by mělo být hradí Kupující toto je skutečný obraz o výrobě , bez zpracování ,kdy budete mít zboží je mnohem krásnější než na obrázku .Poznámka: z důvodu specifičnosti produktu, prosím, ujistěte se, že sledovat velikost a materiál, zboží , když si místo pořadí , pokud máte jakýkoliv dotaz , prosím, comfirm s dodavatelem , všechny tento problém nepřijímá žádné formě vrátit .Tam může být trochu chyba, velikost výrobku, přísnější, s velikost, prosím, pečlivě zvážit, než objednávku, dáme vám nejlepší zboží máme Obrázky, flash krásnější, aby vám různé domácí chuť

Recenze Produktu


Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Přidat recenzi

Doplňující informace


celkem vysoký 35 cm vysoký
Materiál kousek železa chorme
lze použít květinový stojan
lze také použít jako květina váza
květiny a světlo a svíčka ne včetně
Značka OnnPnnQ
velikost může podle vás vyžadovat kontaktujte prodávajícího za cenu
Číslo Modelu sunmood814
použití pro Svatební dekorace
největší průměr 10cm
Doba dodání o 20 dní

Související produkty