Boční Kartáč Roll Kartáč HEPA Filtr Vhodný pro Xiaomi Roborock Robot S6 S5 MAX S60 S65 Vysavač Náhradní Díly, Soupravy

333.95 Kč

Přidat na seznam přání

Popis produktu


[ PERFEKTNÍ KOMPATIBILNÍ ] Náhradní díl příslušenství soupravy jsou ideální, kompatibilní s Xiaomi Mi Mijia roborock S5 S6 E20 E25 E35 C10 S50 S51 Robot Vysavač.

[ VYSOKÝ VÝKON ]Vyrobeno z vysoce pevnostní a ekologický materiál, který je určen pro dlouhou životnost, je přísně testovány na kompatibilitu a dobu trvání příslušenství.Výkonné a tiché odvalování kartáč pomoci prodloužit životnost vašeho xiaomi & roborock vysavač.Příslušenství jsou snadno odstranit nečistoty, prach a odpadky do rohy a hrany efektivně.Zejména vaše vlasy a vaše domácí zvířata vlasy, vám opravdu čistý domov.

[ SNADNÁ INSTALACE ]Volné ruce od složité kroky nahrazení.Náhradní díly je snadná instalace, žádné potřebné nástroje a ušetřit spoustu času.Udržujte své Xiaomi Robotické běží na špičkový výkon, změnou spotřební replenishment kit každé 2~3 měsíců,v závislosti na používání frekvence.Tipy:Pokud boční kartáče jsou ohnuty v důsledku lodní dopravy, prosím, obnovit je pouhým namáčení s teplou vodou na chvíli.

barva: Bílá

Materiál: ABS

Obsah Balení:

1 x Hlavní kartáč

1 x Hlavní kartáč kryt

4 x Filtr

6 x Test kartáč

1 x Čistící kartáč

6 x Šroub

Pouze výše uvedený obsah balení, ostatní produkty nejsou v ceně.

Poznámka: Světlo fotografování a různé displeje mohou způsobit, že barvu položky v obrázku trochu odlišné od skutečné věci.Měření povolena chyba je +/- 1-3cm.

Recenze Produktu


Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Přidat recenzi

Doplňující informace


Původ KN(Původu)
Číslo Modelu pro Xiaomi Roborock Robot S50 S51
Typ Vysavač Díly
Vysavače Typ Dílu Filtry

Související produkty