10ks 22 IR 4.0 TR trapézové karbidu řezání závitů nástroje pro obrábění pro Závitové Frézy Soustruh Nástroj,Trapézové závitové vložky

975.92 Kč

Přidat na seznam přání

Popis produktu


milý příteli, pokud nemůžete najít, co potřebujete , prosím, řekněte mi Doprava Zdarma 10Pcs 22IR 4.0 TR Závitové Vložky , Karbid insternal Threading Vložky pro Závitové Soustruh Držák SNR

Zbrusu Nový

22IR 4.0 TR*10 KS Threading karbidové vložky

Zápas pro SNR

Vhodný pro opracování Oceli a Nerezové oceli

Kupující musí-přečtěte si :1 Jako součin rozsahu průtoku objemu, občas na skladě , takže než se rozhodnete koupit to dítě , prosím, dostat do kontaktu s majitelem, jestli je skladem.Obecné situaci není na skladě, pokud zlomený budu neprodleně informovat zboží, můžete si vybrat vrácení peněz nebo jiné zboží , ale také se zeptat jednoznačně lepší, byl zdarma ke zpoždění vaší nouze.

Vítá vás nabídku předpokladu pochyb o tom, dejte nám dohodnout pochopení výrobku samotného, nebo jiných záležitostí .Způsobil zbytečné potíže,- zdarma .

3 .Všechny naše výrobky jsou podporovány TenPay , sub - sub - kvalita, cena , cena za konečné ceny , nákup jednotlivých položek nepřijímají smlouvat !

Kupující věnovat pozornost :předtím, Než kupující zachytil zboží , prosím, pečlivě zvážit , navzájem respektovat výsledky práce a vyhnout se fotografoval nekupujte !

4 : všechny platby a dodání, budeme neprodleně odesláno po obdržení peněz !

5 : Prosím, fotografoval po komodity , a převzít iniciativu, aby mě kontaktovat, jakmile peníze !

Požaduje kupující obdržel zboží, není žádný problém pro přijetí zboží podle okolností , co nejdříve potvrdit doručení do 1-2 dnů , pokud tam jsou problémy, včas vás o tom včas informovat Hao léčby, neobdržel zboží 1-2 dny potvrdit, ani kontakt na majitele .Kupující zboží obdržel, se považují za kvalifikované .To se pak požádala řekl prodavač náhradních dílů nebo zboží , obchod není zodpovědný !Prosím kupující vědět !

7 všechny Naše výrobky před tím, než jsou vydány jsou přísně testovány , naprosto zajištění neporušenosti zboží.Kupující si zboží by měl být viděn v přední části nákladní lodní společnost pracovník , pokud dojde k poškození , ať personál vydal "poškozené zboží důkaz" , a pak se vrátit zboží, které námořní společnost , jsem obchod o výměnu.Pokud jste znamení pro poškozené zboží po areálu náhrada , navrácení, restaurace není ve vratných.Děkuji!!! ! !

8 doporučené "TenPay" Platby , můžete přímo přehrávat peněz na můj účet výše uvedených , prosím, kontaktujte mě před platbu , bude loď do 24 hodin .

Po nákupu :

Pokud máte pocit, spokojen s našimi službami , prosím, dej mi chválu ^ ^ , kde v případě, že není splněn , informujte prosím majitele aby se k vám včas , nedávejte do komentářů, nebo chudí nemají žádný kontakt v případě posuzování, zatímco dělá váš problém a nelze jej vyřešit, a já vám dám majitel vyjednat uspokojivou odpověď .

Recenze Produktu


Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Přidat recenzi

Doplňující informace


Tvrdost A
Použití Soustružení Závitů Nástroj
Materiál Těžké Slitiny
Barva Černá
Místo Původu Čína
Typ Závitové vložky
Číslo Modelu 22IR 4.0 TR
Balení 10pcs/box
Povlak TiN/TiAlN
Pracovní materiál Oceli a Nerezové Oceli
Původ KN(Původu)
Vhodný Držák SNR

Související produkty