Motocykl M10x1.25 mm Hydraulická Spojka Otrok Válec Konverze tažné Tyče Pro KTM YAMAHA SUZUKI KAWASAKI HONDA

302.36 Kč

Přidat na seznam přání

nové

Popis produktu


Devět

945

6080

Vlastnosti:

100% Zbrusu nové.

Čerpadlo pod hlavou z kotevní hlavy je silking, můžete širokou škálu délka z dálky, nastavení pozice v závislosti na modelu, pomocí závitu utáhněte lepidlo,zabránit volné

změnit pozici.Některá vozidla kotevní hlava je U desky (Suzukiking GS125 stroj, například), tak dlouho, jak si U desky, nainstaluje do pumphead end Pevné dlouhý šroub čerpadla

pod jako M8 standardní, a nastavitelný rozsah je dlouhé,vhodné pro většinu modelů modifikované linie spojky a brzdy, ale některé modely(jako je Suzuki king GS125 stroj)

původní auto vytáhnout hlavu pevně positionis silking, je třeba použít 8,2 mm vrtáku, odstranění silking nainstalovat.

Specifikace: Výchozí barva: (máme stříbrná/červená/modrá/zlatá/černá barva,kontaktujte nás pro více barevných možností).Spojky hadice montážní průměr: 10 MM.Vytáhněte tyč cestování: 11MM.

Potvrďte prosím, pokud je vaše kolo motor může použít tento válec před nákupem, a to vyžaduje určitou technologii, aby to modifition práce.

Způsob instalace

1 První naplní brzdové olejové čerpadlo pod ležet, nemají vzduch, hedvábí úst je verybig, může být viděn tam byla bublina

2 Viz výše šroub, trubky s dobrou twist šrouby neutahujte, žádost screwside otvory mohou být vystaveny

3This je klíčem, ujistěte se, že vypadat dobře.Odkaz na čerpadla a potrubí, a highup, olejové čerpadlo oleje pohár, a pak tlak, několikrát náhodně (10) úchyt,OK, teď jen čekám na (nedovolte, aby žádné akce) 5-10 minut později, v aboveside ani utáhnout šroub díru uvidí, brzdy, olej vytékat, pak zámek šroub,výfukový

4Hydraulic spojka výfuk kompletní kontrolní metody: push čerpadlo pod vodič do tělesa čerpadla en croute, ruční špetka na čerpadlo rukojeť, rukojeť tipmusí přesunout o 3 cm, hníst ne spodní jít, je správná. (stiskněte rukojeť, dokud tlak není spodní jít, tam jsou asi 3 cm vzdálenost řídítek, itfinished výfuku, ale načítání ladění), nakládání, musí vytáhnout drát všechno ven, againunder pevné čerpadlo, (ujistěte se, že k uvolnění spojky rukojeti, drát všechny stretchedout)

1.Prosím, kontaktujte nás e-mailem do 30 dnů, pokud se potřebujete vrátit. 2.Návrat položka musí být v původním stavu, poslal zboží zpět na adresu jsme vám říct. 3.Kupní cena bude vrácena, ale přepravní náklady a není vratná, pokud kupující koupit produkty v omyl ,kupující musí dovolit návratu přepravní náklady . 4.Kupující může požadovat plnou náhradu zahrnují přepravní náklady nebo změny produktů zdarma, pokud jsme zaslali špatné produkty, vynechal balíku od přepravní společnosti , špatné kvality nebo produkty jsou rozbité při přepravě(vyžadují jasné obrázky produktů a balíčků).

o čas odeslání následujícího formuláře:

možná Haja Nějaké Zpoždění, Protože Lodní Společnosti, Nebo Zvyky, Přeji Vám, Abyste Nás Kontaktovat, Pokud Zpoždění, Ale Ne Otevřít Disputs Protože To Není Naše Chyba

Když Vyberete Poslal Tím Vyjádřit, Že Někdy Lidé Nebudou Post Mail, Který Jste Vybrali, Protože Tam Bude Nějaký Problém S Celní Odbavení, A Možná, Že Dodací Doba Není Rychlejší.

prosím, kontaktujte nás e-mailem do 30 dnů, pokud se potřebujete vrátit.

návrat položka musí být v původním stavu, pošlete zboží zpět na adresu, vám řeknou.

kupní cena bude vrácena, ale náklady na dopravu, není vratná, pokud kupující koupit produkty v omyl, kupující musí zaplatit zpáteční lodní náklady.

kupující může požadovat plnou náhradu zahrnují náklady na dopravu, nebo změny produktů zdarma, pokud jsme zaslali špatné produkty, balíček ztratil na přepravní společnost, špatná kvalita nebo produkty jsou rozbité při přepravě (vyžadují jasné obrázky produktů a balíčků) .

Alipay je Preferovaný.T T ,Západní Unie ,Paypal také přijatelné.

1.Jako naše dobré kupující, kéž bys nám může dát pozitivní zpětnou vazbu po obdržení naše vysoce kvalitní produkty.jsme vždy získat slevu nebo dárek pro druhé-koupit zákazníků, kteří nám dávají pozitivní zpětnou vazbu.

2.Ukážeme doba přepravy k zákazníkům, takže se nemusíte nechat nás negativní zpětnou vazbu, pokud váš balíček dorazil pozdě, což je způsobeno tím, že lodní společnosti.

3.Neváhejte a napište nám, pokud máte nějaké dotazy, odpovíme do 12 hodin.nepoužívejte otevřený spor nebo opustit negativní zpětnou vazbu snadno, věřte nám a pošlete nám e-mail přímo, všechny problémy mohou být vyřešeny.

Recenze Produktu


Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Přidat recenzi

Doplňující informace


Původ KN(Původu)
Typ Položky Lana A Kabely
Typ Materiálu Hliník
Název Modelu B1810100938
Položka Délka 17cm
Položka Výška 5cm
Značka JFGRACING
Hmotnost Položky 0.075kg
Šířka Položky 3cm

Související produkty