12 Otvory Professional AF Ocarina Alto F Keramické Peci Ponorka Keramiky Ocarinas Dechové Hudební Nástroje Velký Ocarina

1 738.36 Kč

Přidat na seznam přání

nové

Popis produktu


start

konečný Produkt Pozadí: Ocarina, přenosný dechový nástroj.Různých tvarů a velikostí, v důsledku různých tvarů, velikostí a materiálů, ocarinas mají různé tóny.Tento nástroj má melodický tón, malé ocarinas mít ostrý a hlasitý zvuk, velká ocarinas byly nízké a taktní zvuk.Ocarina může vyhodit půltón, modulace je velmi pohodlné, má silné hudební výraz, Irské píšťalky je krásná a elegantní, erhu je hluboké a pusté, odpovídající profesionální hraní ocarina může také simulovat hraní, a jeho hudební ztvárnění výkon je vynikající i ve srovnání se segmenty.To je v současné době populární typ ponorky ocarina!Funkce: Velikost: L 25.5* W14* H5.8 cm (Cca) Rozsah Tónu: 13 Řemeslníci: Přirozeně Peci Barva: Každé Ocarina je jedinečný, pro peci přirozeně.(jako obrázek ukázal níže) Tato ručně ocarina je vysoce kvalitní, kiln-fired ceramic nástroj naladěný profesionální hudebníci, aby poskytovaly optimální melodický zážitek.Snadný-k-učit se kus, který může být zvládnut v krátkém čase, s možností strávit roky zlepšení vaší techniky, objevování nových stupnic a harmonií.Ocarina je ideální nástroj pro praxe techniky a artikulace, rytmus, rychlost vývoje, přesnost, poznámka přechody a různé hudební styly.

doprava: 1, Všechny výrobky (včetně dopravy zboží zdarma) v našem obchodě bude dodáno přes China Post, pokud nám neřekneš, vlastní požadavky na dodávky předem a jsou ochotni nést případné dodatečné náklady.

2, Někdy i dodání může trvat až 4-7 týdnů kvůli přísné kontroly při celním odbavení.

3, Naše cena nezahrnuje daně, DPH, nebo jiné skryté poplatky.

4, dodací náklady, neobsahuje žádné dovozní daně, a kupující jsou odpovědné za cel.

5, Prosím, na vědomí: Aby se minimalizovalo daní, budeme deklarovat položky, které jste si vybrali v našem obchodě jako "dárek" nebo "vzorek" a jeho hodnota nižší než uvedené ceny.

Zpětná vazba:

1. Prosím, chvilku nechte nám pozitivní zpětné vazby s 5 hvězdami a dát nám své připomínky, pokud jste spokojeni s předměty a naše služby.Budeme za to velmi vděční a být rádi, že udělat totéž pro tebe.

2. Prosím, neváhejte a kontaktujte nás a získejte lepší řešení, než si nechat neutrální nebo negativní zpětnou vazbu.

Návrat:

1. Z jakéhokoli důvodu, pokud nejste spokojeni s předměty, akceptujeme vrácení a výměny do 7 dnů poté, co jste obdrželi své položky a jste měl nést návrat přepravní náklady.Váš návrat žádost bude vyřízena co NEJDŘÍVE.

2. Pokud zběhnutí se nachází na položky, které jste obdrželi, prosím, kontaktujte nás pro výměnu nebo opravu.Pokud výměna není k dispozici, pak my vám vrátíme vaši platbu s původní způsob platby.

Kontakt:

1. Můžete nás kontaktovat zanecháním nám zprávu na Cestinovnik.cz;

2. Naše pracovní harmonogram:

SPOJENÉ STÁTY : PM 6:00~AM 2:00

FRANCIE: AM 2:00~AM:10:00

UK: AM 1:00~9:00

ŠPANĚLSKO : AM 2:00~AM:10:00

NĚMECKO : AM 2:00~AM:10:00

AU: AM 12:00~ PM:8:00

Brazílie: PM 10:00~AM 7:00

Ruská Federace: AM 5:00~PM: 2:00

Recenze Produktu


Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Přidat recenzi

Doplňující informace


Číslo Modelu Profesionální AF 12 Otvorů Okarína
Počet Otvorů 12 Prstoklad Otvory
Klíčový Materiál Otevřený Díry
Materiál Těla ocarina
Povrchový Materiál Keramické
Otvor Design Otevřít
Značka NoEnName_Null
Tón Alto F
E Mechanismus No

Související produkty