20ks Konektor Samice HDMI-kompatibilní 19 pin Samice Konektor rozhraní,2 řádky (10pin 9pin) 180 stupňů zásuvka opravy

191.92 Kč

Přidat na seznam přání

Popis produktu


19 pin konektor

Samice Konektor 19 pin samice Konektor rozhraní,2 řádky (10pin 9pin) 180 stupňů HDMI-kompatibilní zásuvka opravy náhradní Mobilní telefon informace pochází z internetu, takže prosím zkontrolujte, zda fotografie předtím, než objednávku, děkuji!

20ks/lot

Toto je odkaz pro 20ks/hodně,když si objednáte 1 lot,budeme vám posílat 20ks konektoru.Pokud potřebujete více,prosím, aby to na odpovídající množství,plz kontaktujte nás.

Nejlepší kvalita

Všechny produkty posíláme vám, že jste být testovány,takže mají ty nejlepší kvality,můžete jej použít.Pokud nemůžete použít to dobře,plz nebojte se a plz kontaktujte nás,zašleme vám znovu nebo vrátit peníze pro vás.Ale toto zřídka se stane pro ten produkt je špatný.

Doprava

Více typů pro dopravu,plz ordet to s tebou líbí.To obvykle trvá 20 až 60 dnů na vaší zemi.Pokud potřebujete naše produkty,plz objednat nyní,my vám pošleme to za 1 až 3 dny,díky.A pokud budete potřebovat ve spěchu,budeme posílat to v pořadí den.doufám, že se vám reccive to brzy.

Balení

Každý konektor je obalen ochrannou vrstvu,ujistěte se, že dosáhne vás úplně.Vnější balení tašky je bublina pytel, který má dvojí-vrstva ochrana uvnitř a vně.

Více pro samsung

Máme více produktů,možná budete potřebovat,plz zkontrolujte si to.Když nemůžete najít modely,které potřebujete, můžete zkontrolovat v našem obchodě nebo nás kontaktujte.

O nás

Náš obchod má otevřeno od Června 7, 2016 v Cestinovnik.cz.Naše továrna byla otevřena od 12. Května 2010 v Číně.Máme více modelů náhradní díly pro mobilní telefony a počítače,pokud budete potřebovat další opravy dílů,plz kontaktujte nás,dáme vám nejlepší cenu cenu.

Kontaktujte nás

Pokud nemůžete najít modely,které potřebujete, prosím cantact s námi.Pokud potřebujete více ks,plz kontaktujte nás.Pokud máte jakýkoliv dotaz,prosím, kontaktujte nás.

Doufáme, že jsme společně podnikat!

Recenze Produktu


Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Přidat recenzi

Doplňující informace


Balíček No
Původ KN(Původu)
Balení Těsnící Vak
Produkty Stav Skladem
Typ Konektory
Kolíky 19 pin
Certifikace NIC
Číslo Modelu 19 pin samice Konektor rozhraní,2 řádky (10pin 9pin) 180 stupňů

Související produkty