Nordice hanglampen crystal luminaria abajur křišťálové zrcadlo světlo uličky jídelna ložnice ložnice lampa nástěnné svítidlo

2 143.54 Kč

Přidat na seznam přání

LED Žárovky

Popis produktu


Děkuji vám za vaši pozornost a lásku.Budeme upřímně vám nabídnout vysoce kvalitní a cenově dostupné produkty a služby, v naději, že přinese uspokojivý a příjemný zážitek online nakupování.

Aby se zabránilo zbytečné problémy a nedorozumění v procesu nákupu lampy, prosím, přečtěte si a pochopit náš výrobek prodejní pravidla pečlivě před nákupem.Pokud máte jakékoliv dotazy, prosím, neváhejte kontaktovat náš zákaznický servis.Zákaznický servis se být trpělivý a dát podrobné odpovědi.

Fotografování

Fotky z lampy a lucerny prodal jsou přijímána v naturáliích.V důsledku různých faktorů, jako jsou fotografické vybavení, technologie, úhel, světlo a displej počítače, některé barevné rozdíly mohou být způsobeny na obrázcích.Prosím, buďte opatrní, pokud vám nemůže přijmout barevný rozdíl problém.Prosím, pochopit, že takové transakce spory nemohou být použity jako důvod pro vrácení zboží.

doba dodání

Kupující doručí zboží do 48 hodin po zaplacení.Zvláštní okolnosti (právní svátky, vlastní produkty, a out-of-stock horkých produktů) může vést k opožděné dodání.Proto, prosím, poraďte se prodejcem naší továrny, pokud produkt je k dispozici před přijetím objednávky, aby nedošlo ke zpoždění vaší dekorace období.Děkuji.

Poškozené Reedice

I když na obalech našich výrobků, je velmi silný, vzhledem k dodání třetích stran pro dálkovou přepravu a distribuci, existují určitá rizika, a je nevyhnutelné, aby zmáčknout lampy, zejména stínidla ze skla výrobky, pokud zjistíte, že stínidlo nebo příslušenství jsou poškozeny, když obdržíte zboží, prosím, kontaktujte nás a poskytnout fotografie poškozené příslušenství.Zašleme dodané příslušenství.

Jsme bude zodpovědný za naše služby a produkty.My vám uspokojivé odpovědi na všechny rozumné otázky.Pokud se objeví problémy, jsme stále ochotni je řešit.

Pokud budeme mít více klidu, poctivost a tolerance k sobě navzájem, bychom se měli snažit myslet jinak a věřím, že jakýkoliv problém bude vyřešen.

Nákladní popis

Kupující si může vybrat dva způsoby platby: platbu předem nebo odstoupit od smlouvy.A: platba předem znamená, že poté, co kupující a prodávající potvrdit poštovné, kupující nejprve zaplatí poštovné do naší továrny, která bude sbírat poštovné a zaplatit ji, aby express company.B: platba předem znamená, že kupující platí přímo na expresní společnost, když je zboží dodáno.

Způsob platby

Důrazně doporučujeme, Alipay transakce.Bezpečný a bezpečné.Uživatelé, kteří nelze použít Alipay může kontaktovat naše banky za převod.

Dopravní pokyny

Obecně, existují dva způsoby, jak dodat zboží: logistiky a expresní doručení.

A: výhodou logistika je, že nákladní doprava je levná, ale nevýhodou je, že čas je trochu pomalejší a budete muset vyzvednout zboží na nákladovém nádraží od sebe; logistika bude oznámeno telefonicky, kdy zboží dorazí.Prosím, požádat kupujícího o jasnou doručovací adresu a telefonní číslo, pak se příjemce ID kartu vyzvednout zboží.

B: expresní doručení má výhody rychlé přepravy a dveře-to-door doručení, zatímco nevýhodou je, že nákladní doprava je poměrně drahé.Proto, pokud dodávka není naléhavé, to je obecně doporučuje odeslat logistiky.V zásadě, expresní doručení je doručena do dveří (pokud je v rozsahu dodávky)

po-prodejní servis

naše továrna slibuje: tři-rok záruka.Od data nákupu, pokud je produkt má elektrické poruchy problémy při běžném používání, může získat tři-rok záruka (kromě zdroje světla), a záruka působnosti je omezena na opravu nebo výměnu vadných dílů.

Nemůžete vychutnat záruční servis za následujících okolností:

A. poškození v důsledku nesprávného použití a instalace napájecího zdroje;

B. Škody způsobené nesprávným používáním nebo nesprávné opravy nebo modifikace.

C. Škody způsobené nesprávným nebo neopatrným použitím nevhodného příslušenství.

D. Škody způsobené jiné nehody.

Montáž lampy

Teplé Tip: všechny lampy a lucerny z naší továrny jsou připojeny s hotového výrobku omítky.Lampy a lucerny jsou elektrické výrobky.Pro zajištění bezpečnosti, prosím, najmout profesionální elektrikáře, aby průvodce instalací lampy a lucerny!!!

Recenze Produktu


Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Přidat recenzi

Doplňující informace


Základní Typ E27
Typ Odstín žehlička
Aplikace Koupelna
Styl Moderní
Značka DEEVOLPO
Materiál Těla Hliník
Funkce 2
Číslo Modelu 2
Napájecí Zdroj AC
Je Inteligentní Zařízení No
Počet zdrojů světla 9
Typ Přepínače Senzor
Osvětlení Prostoru 1square metrů
Je Stmívatelné Ano
Použití DOVOLENOU
Materiál Hliník
Barva Fluo-Oranžová
Odstín Směru Up & Down
Typ Instalace Nástěnný
Zdroj Světla LED Žárovky
Je Žárovky Zahrnuto Ano
Technics Horké Ohýbání
Napětí 90-260V
Záruka 2
Certifikace LVD

Související produkty