Mobilní Telefon Objektivu 0,4 x Super Širokoúhlý rybí oko Makro Tři-in-One Multi-Funkční Univerzální Kombinace Objektiv Fotoaparátu

193.22 Kč

Přidat na seznam přání

Popis produktu


(0.4 ultra širokoúhlý micro-rozsah 180 stupňů rybí oko objektivu), mobilní telefon nebo IPAD i notebook jsou vhodné čočky, nový produkt, je to nejen splňuje veškeré mobilní telefon fotografie, ale také zbavuje únavného magnetické vložit program, jen musíte být zaměřené na jemně klip, můžete rychle vzít své oblíbené fotografie.

Teplé Tip: tento produkt obsahuje tři objektivy ," rybí oko, široký úhel, micro vzdálenost "(ve kterém makro a rybí oko může být volně odstraněny), že je super širokoúhlým objektivem, další kombinace je rybí oko, odšroubovat rybí oko, Je samostatný makro oh, mnoho zákazníků nevím, lze odšroubovat.Ne, že bychom poslat méně, děkuji za pochopení!

180 ° rybí oko čočka může výrazně rozšířit rozsah fotografování, scéna ukáže, koncentrovaný, je velmi umělecký efekt

0.4 ultra širokoúhlý objektiv: rozšířit mobilní telefon fotografie, scéna, fotografie pořízené téměř žádné deformace, mohou být v malém časovém rozmezí, střelba relativně velké scéně!

Micro vzdálenost: ekvivalentní malý mikroskop, velmi malé věci mohou být velmi jasné, aby střílet ven, ohnisková vzdálenost zrcadla je o 1-2 cm.

Tato skupina kamer může nejen překvapit iPhone fanoušci, ale také překvapení všech uživatelů mobilních telefonů!Vzhledem k tomu, smartphony jsou v podstatě super fotografie, a s touto rybí oko, širokoúhlý, micro-rozsah tři objektivu nastavení objektivu skupin, telefonem nebo IPAD okamžitě transformována do super přenosný okouzlující kamera.

Tento produkt objektiv je vysoce kvalitní optické čočky, po více než 20 broušení, velmi jasné a velmi zřejmé optický efekt, aby se zabránilo desetiletí deformace a jiné účinky na optické fotografické účinek, a Proto, s vysokou hustotou a vysokou tvrdost oceli a plastové materiály jsou používány jako rámy.

Jedinečnost tohoto produktu je v podstatě splnit jakýkoliv mobilní telefon, Apple iphone série, Samsung Gae série, HTC, Xiaomi, Huawei, a tak dále!Tak dlouho, jak se vám líbí fotografie, tento objektiv je vaše volba!

Recenze Produktu


Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Přidat recenzi

Doplňující informace


Tvar KOLO
Telefon Typ Fotoaparátu Široký-Úhel Len
Použitelné Typ General-Purpose
položka 0,4 Krát Super Široký-Úhel, Tři-v-Jednom
Původ KN(Původu)
Barva Černá, Stříbrná Barva, Červené, Luxusní Zlatá Barva, Modrá

Související produkty