Tisková HLAVA PRO tiskárny EPSON TM-T88III Termální TISKÁRNA Účtenek tiskové hlavy tiskárny tiskárna díly

2 352.45 Kč

Přidat na seznam přání

Popis produktu


Doprava zdarma TISKOVÉ HLAVY PRO EPSON TM-T88III Termální TISKÁRNA Účtenek PIRNTHEAD TESTOVÁNY V DOBRÉ PRACOVNÍ SITUACE REPASOVANÉ TISKOVÉ HLAVY obsah BALENÍ:1KS

POŠTOVNÉ A BALNÉ

1.Int ' l Post leteckou poštu:

Fixní poplatek za Poštovné A balné, a to včetně balení, sklad, distribuce, zpracování objednávek a náklady na zpracování.Položky budou dodávány k vítězství Kupující do 24 hodin po obdržení platby.Pozemek se položky budou dodávány z Hong Kongu do Bytu Vzduchu Mail nebo Registrované Letecké Pošty.

Dodací lhůta obvykle trvá 2-3 týdny?(max 4 týdny), podle toho, které země a umístění.Kupující je zodpovědný za další COD poplatky, DPH, Celní poplatky a dovozní clo (pokud existuje).

Letecky s sledovací číslo, je rychlejší a bezpečnější, ale měli by jsme zaplatit extra $1 pro tuto službu.Vzhledem k těsné rozpětí, jsme pouze schopni nabídnout že pokud celková částka je více než $10 na objednávku.

Prosím kombinovat více položek(více než $10) v jednom, aby příště tak, že můžeme nabídnout registrovaných letecky.

Pochopte prosím, že přepravní poplatek se vztahuje na mnoho dalších nákladů, kromě skutečné přepravní náklady, jak na burze poplatky, lidské zdroje, ALIPAY poplatky, ebay konečná hodnota poplatky, výpis poplatky, poplatky za pojištění, obalový materiál, poplatky, manipulační poplatky a ect.Dejte nám prosím vysokou míru na přepravní poplatek, takže naše podnikání může pokračovat.

PLATEBNÍ METODY

Přijímáme ALIPAY POUZE.To je snadné a bezpečné pro vás platit prostřednictvím kreditní karty, debetní karty, bankovní převody a PayPal zůstatky na účtech.

Platba musí být provedena do 14 dnů od vítězství z první položky.

Non-platit vítěze bude oznámeno na eBay.Vážný zájemci pouze prosím.Prosím e-mail nás s případnými dotazy můžete mít během transakce.

PODMÍNKY PRODEJE

Spokojenost zákazníka je náš nejvyšší cíl.Všechny výrobky jsou kvalitní kontrolovány.Jsou nové a v dobrém stavu při dodání našim zákazníkům.Pokud výrobek je vadný, nebo poškození při příjezdu, nebo špatný produkt odeslány, prosím, kontaktujte nás ihned.Vrací přijímány do 30 dnů od doručení datum a položka musí být v původní nový stav, není opotřebovaný nebo falšovány s připojené tagy & wrap.Jinak řešení je konečné.Zpáteční lodní dopravy musí být zaplacena kupujícím.

Prosím, kontaktujte nás první, pokud máte nějaké problémy/otázky/obavy.Budeme rádi, aby vyřešila veškeré otázky, které mohou mít v srdečné a přátelské způsobem.

Vážíme si vaší Pozitivní zpětnou Vazbu, a budeme dělat totéž na oplátku.Nenechávejte negativní zpětnou vazbu, aniž by nejprve komunikaci s námi.Prosím, dovolte max 2 pracovní dny pro nás odpověď.

KONTAKTUJTE NÁS

Prosím, použijte "Položit prodejci Otázku" odkaz, kontaktujte nás pro případné dotazy.Jsme normálně odpovědět na každou zprávu do 24 hodin.

Recenze Produktu


Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Přidat recenzi

Doplňující informace


Původ KN(Původu)
Značka CaoDuRen

Související produkty