USB Topné Páry Kšiltem Oční Maska Anti Tmavé Oko Kruh Patch Oko Masér Únava Úlevu Spát Cestovní Oční Maska Odstín Načasování

79.51 Kč

Přidat na seznam přání

nové

Popis produktu


Body:

1、1. Kryt očí má 3 osobní nastavení teploty, aby vyhovoval vašim různé potřeby vytápění.To může být automaticky vypnut po dobu 30 minut v době, a poskytuje komplexní ochranu pro vaše oči.

2、2. Tento oční kryt látkou je napájen pomocí USB, a to může být snadno zapojen do jakéhokoli POČÍTAČE, mobilní napájení, USB adaptér a nabíječka do auta.Oční krytí je lehké a přenosné, které můžete použít doma, v kanceláři nebo na cestách.

3、3. To musí být používán s oční kryty, a můžete DIY vaše oblíbené oční kryt stylů.

4、4. Teplo rovnoměrně a aplikovat teplo do očí, na pomoc poskytnout rychlou úlevu pro unavené a suché oči.

5、5. Kromě použití tepla do očí, to může být zabalené v hadříkem a použita na oblasti, kde chcete aplikovat teplo, jako jsou paže, kolena, břicho, pas, krk, atd.

Popis:

1. Kryt očí má 3 osobní nastavení teploty, aby vyhovoval vašim různé potřeby vytápění.To může být automaticky vypnut po dobu 30 minut v době, a poskytuje komplexní ochranu pro vaše oči.

2. Tento oční kryt látkou je napájen pomocí USB, a to může být snadno zapojen do jakéhokoli POČÍTAČE, mobilní napájení, USB adaptér a nabíječka do auta.Oční krytí je lehké a přenosné, které můžete použít doma, v kanceláři nebo na cestách.

3. To musí být používán s oční kryty, a můžete DIY vaše oblíbené oční kryt stylů.

4. Teplo rovnoměrně a aplikovat teplo do očí, na pomoc poskytnout rychlou úlevu pro unavené a suché oči.

5. Kromě použití tepla do očí, to může být zabalené v hadříkem a použita na oblasti, kde chcete aplikovat teplo, jako jsou paže, kolena, břicho, pas, krk, atd.

Specifikace:

Jméno: Vyhřívané Oční Kryt

Materiál: non-tkané tkaniny a vlákno hedvábí

Vlastnosti: 5V/2A tří-stupňová nastavitelná teplota, časování

Balení Seznam:

Topení Hadřík*1

Teploty Ovládací Spínač*1

Poznámky k použití:

1. Po zapnutí, stiskněte tlačítko pro první čas začít, vysoká teplota (svítí červené světlo), výstup 100% napětí, a pak stiskněte střední teploty (oranžové světlo), dvakrát na výstupu 85% napětí a nízkou teplotu (modrá svítí) třikrát, na výstupu 70% napětí, stiskněte čtvrtou krát vypnout.

2. V power-on state, poprvé, stiskněte a podržte tlačítko po dobu 3 sekund pro vstup do 30min časovače a aktuální teploty ukazatel bliká.

Snažíme se co nejlépe sloužit našim zákazníkům to nejlepší, co můžeme.

My vám vrátíme peníze, pokud vrátíte položky se během 7 dnů od obdržení položky z jakéhokoli důvodu.Nicméně, kupující by měl ujistěte se, že položky, vrátil se v jejich původních podmínek.Pokud položky jsou poškozené nebo ztracené, když jsou vráceny, kupující bude odpovědný za takové škody nebo ztráty, a my se nechceme dát kupující plnou náhradu.Kupující by měl zkusit podat stížnost s logistické společnosti na náhradu nákladů, škody nebo ztráty.

Kupující bude odpovědný za přepravní poplatky vrátit položky.

Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité.

Prosím, zanechte pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdiček, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby.

Pokud máte nějaké problémy s naší věcí nebo služeb, prosím neváhejte a kontaktujte nás nejprve před odjezdem negativní zpětnou vazbu.

Uděláme, co bude v našich silách vyřešit všechny problémy a poskytnout vám s nejlepší služby zákazníkům.

Recenze Produktu


Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Přidat recenzi

Doplňující informace


NET WT /
Funkce 2 5V / 2A gear tři nastavitelné teploty
Vůně /
Pohlaví žena
Číslo Osvědčení 20201010
Složka non tkané látky a vlákna
Původ KN(Původu)
Funkce 1 Načasování
Číslo Modelu Vyhřívaná Oční Kryt
Značka Lanthome
Země/Region Výroba Čína

Související produkty