Vakuové Sealer Stroje,Automatické Potravin Tmelem Těsnění, Starter Kit pro Sous Vide Suché A Vlhké Potraviny Režimy,USA Plug

1 093.12 Kč

Přidat na seznam přání

nové

Popis produktu


Nabízíme slevu pro velké množství.Vítejte na kontakt s námi!

UDRŽET POTRAVINY RRESH :Toto vakuum sealer udržuje potraviny čerstvé v mrazáku až 5x déle a lednice, 2x delší, v porovnání s jinými běžných metod skladování.

SNADNÉ ovládání: Vacuum sealer stroj je navržen s kompletně automatický provoz těsnění tlačítko one-touch LED indikátor světla, elektrická zásuvka poskytuje uživatelsky přívětivé prostředí pro jeho provozovatele udržet potraviny čerstvé.

Perfektní PENÍZE A ÚSPORA ČASU: Pomocí vac pečetidlo uchování vašich potravin .těsnění zbytky může ušetřit váš čas a peníze.

Vybavení DOMÁCNOSTI: Chrání potraviny proti mrazáku, ideální pro zmrazení a skladování zbytky, pomůže vám ušetřit peníze, a ne plýtvat jídlem .

Plug Typ:US Plug,to se vztahuje na Kanadu, Indii,Mexiku, Thajsku,tchaj-wanu, Spojených Státech, na Filipínách a tak dále.

vakuové sealer

Potraviny Vacuum Sealer

Udržet Potraviny Čerstvé,Mějte Lepší Život

Po vakuově balené potraviny mohou být uchovány čerstvé po dobu 8 krát déle, jídlo může zachovat původní chuť stále vynikající

stačí dát vakuově balené jídlo v mikrovlnné troubě předem na teplo a můžete se těšit na originální chutné jídlo,aby se váš život snadno kdykoliv.

Barva: Černá

Materiál: ABS

Obsah Balení:

1*Vakuové sealer

10*Vakuové pečetidlo tašky

1*Hadice Port

1*Návod

Pouze výše uvedený obsah balení, ostatní produkty nejsou v ceně.

Poznámka: Světlo fotografování a různé displeje mohou způsobit, že barvu položky v obrázku trochu odlišné od skutečné věci.Měření povolena chyba je +/- 1-3cm.

Recenze Produktu


Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Přidat recenzi

Doplňující informace


Certifikace NIC
Značka KKSTAR
Původ KN(Původu)

Související produkty