Podíl Mig Hořák Lassen Pistool P-200 3 M Pro mě Laserové Zařízení Mig Lastor

2 172.73 Kč

Přidat na seznam přání

Nástroje

Popis produktu


O Platbu

1. Přijímáme všechny platební metody, které jsou uvedeny u Cestinovnik.cz. 2. Platba musí být provedena do 3 dnů od objednávky. 3. Pokud jste se rozhodli koupit tuto položku,prosím, platit co nejdříve, jak můžete,takže můžeme okamžitě zajistit dodávky pro vás.

O Zásilce

1. Všechny pozemky budou zaslány přes Cestinovnik.cz oficiální způsob dopravy, a budou všechny dohledatelné. 2. Poté, co balík poslal ven, bude to stát nekontrolovatelné.Jsme ocení vaši trpělivost během dodací lhůty.Odhad dodací lhůta je 15~45 dní pro většinu zemí (s výjimkou Brazílie).Ale dodací lhůta může být delší, během dovolené nebo propagačního období. 3. Nejsme zodpovědní za jakékoli daně nebo DPH na celní zemi kupujícího. 4. Pokud se po 45 dnů neobdržíte zásilku, prosím, kontaktujte nás.Budeme odeslat vyhledávání s přepravní agent a pomáhají sledovat logistické informace pro vás.Pokud po 60 dnech můžete vy stále ještě není obdrží balíček, můžete se obrátit s námi plně náhrady vás.

O Záruku

1. Pro všechny produkty, které nabízíme jeden rok záruka. 2. Pro produkty s kvalitou problém, uveďte nám nějaké fotky nebo vedio.Budeme diskutovat o řešení pro vás. 3. Pokud se chcete vrátit/vyměnit zboží z důvodu osobních důvodů, je k dispozici.Máte 7 dnů, kontaktujte nás a 30 dní na vrácení to ode dne, kdy byl přijat.Pokud tato položka je ve svém držení více než 7 dnů, má se za použité a my NEBUDE problém si náhradu nebo výměnu.Také je potřeba, aby si dovolit vráceny náklady na dopravu.

4. Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám poskytnout přepravní sledovací číslo, důvod pro návrat, a číslo vaší objednávky.

O Zpětnou Vazbu

1. Vážíme si vaší včasné doručení potvrzení. 2. Vaše zpětná vazba je velmi důležitá pro náš obchod, upřímně zveme vás na dovolené pozitivní zpětnou vazbu (Pět Hvězdiček) pro nás.Vítejte sdílet naše výrobky, aby váš solical webových stránkách, jako je Facebook, Twitter, Instagram, Yandex, a tak dále.Můžete odeslat snímky obrazovky, takže můžete získat $1.00 kupón jako SLEVA. 3. Prosím, nenechávejte negativní zpětnou vazbu, nebo otevřít spor bez komunikace s námi.Bez ohledu na to, jaký problém se potkat, budeme se snažit v našich silách, aby vám poskytnout řešení.Prosím aktivně, kontaktujte nás před odjezdem žádné negativní nebo neutrální zpětnou vazbu.Děkuji vám za pochopení!

Recenze Produktu


Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Přidat recenzi

Doplňující informace


Svařovací Kapacity Vynikající.
Typ Svařovací Hořák
Číslo Modelu P-200
Svařování Typ mig hořák

Související produkty