3ks Magické čelní Sklo Auta Ice Snow Remover Škrabka Nástroj Tvaru Kužele Kolem Nálevky Přenosné Kužel Sklo Sněhové Odstraňovače Dropshipping

23.09 Kč

Přidat na seznam přání

nové

Popis produktu


Popis:

Normální ledu škrabky a sněhové odstraňovače jen nechci, odstranit dostatek sněhu s každou odřeninou a budete muset buď tlačit nebo táhnout, aby se odstranily nečistoty z vašeho vozu.

Škrábanec-a-kolo je důmyslně navržen tak, škrabka na led a sníh remover, který je tvaru kužele, takže můžete jednoduše přesunout je v libovolném směru nebo v kruzích odstranit více sněhu z auta najednou.

Je škrábanec-na-kole jeden z nejlepších ledu škrabky jsou

Na jedné straně kužel škrabka na led je extra široký, aby pokryl větší plochu pro škrábání a odstraňování sněhu z auta, vzhledem k tomu, že druhá strana kužele má být ice-breaker.

Konec to má mini hroty, které vyčnívají z něj, takže pokud je ' velké nahromadění ledu na okna vašeho vozu, můžete klepnout na konec na ledě, a to bude snadno odtrhnout.

Kruhový škrábanec-a-kolo škrabka na led je prý jasné led a sníh z vašeho auta windows dvakrát tak rychle jako tradiční škrábanců pomocí své velké 18 inch škrábání povrchu.

Plus, jeho unikátní tvar kužele dělá to extra pohodlné uchopení a použití.

Škrábanec-na-kole může odstranit i ty mražené frosta z vašeho okna pro vozy s lehkostí, nebude poškrábání skla na vašem autě, zatímco jeho použití, barvy budou měnit s každým nákupem, a je vyroben z plastu.

Velikost: 14x10x5.5cm

Materiál: plast

Specifikace:

Velikost: 14x10x5.5cm

Materiál: plast

Barva: Červená, Zelená, Černá, Modrá

Hmotnost: Cca 72 G

Obsah Balení:

1 * Kuželovitý snow remover (big horn, malý roh, spike)

Recenze Produktu


Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Přidat recenzi

Doplňující informace


Číslo Modelu Čelní Sklo Škrabka Na Led
Materiál plastové
Původ KN(Původu)
Typ --
Funkce Skladem
Použití Sklo
Styl Ruku

Související produkty